SSS

Cevap mı arıyorsunuz?

Eğitimlerimize katılmak için kayıt yaptırmak isterseniz, aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

Web Sitemiz: OMM Akademi'nin resmi web sitesini ziyaret ederek, eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve online kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız: Sosyal medya platformlarımızı takip ederek, güncel eğitim bilgilerine erişebilir ve kayıt için gerekli adımları takip edebilirsiniz.

Telefon İle İletişim: Kayıt yaptırmak için 0546 832 87 23 veya 0546 832 87 37 numaralı telefon hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Kayıt işlemleri ve gereken bilgilendirme telefon aracılığıyla sağlanabilir.

Eğitimlerimize katılmak için hangi yöntemi tercih ederseniz edin, size kayıt işlemi ve katılım detayları konusunda yardımcı olacak profesyonel ekip üyelerimiz her zaman hizmetinizdedir.

OMM Akademi eğitimlerimiz, size en nitelikli öğrenme deneyimini sunmak için birçok ayrıcalığı içerisinde barındırır. Bu ayrıcalıklar, alanında uzman eğitmenlerin sunumuyla hazırlanan yüksek çözünürlüklü ders videoları, canlı yayınlar sırasında eğitmenlere sorular sorma olanağı, ders içeriklerinin dokümanları ve eğitiminizi pekiştirecek süpervizyonlar gibi öğeleri içerir. Daha fazla bilgi ve eğitim içeriklerine daha detaylı olarak web sitemizdeki ilgili bölümlerden ulaşabilirsiniz.

OMM Akademi eğitimlerine, sizin için en uygun olan zaman ve mekanda, bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuzdan sitemize erişerek katılabilirsiniz. Size en rahat gelen ortamda eğitimlerimize ulaşabilirsiniz.

OMM Akademi olarak eğitimlerimizde zaman problemini büyük ölçüde ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Öğrencilerimiz, diledikleri zaman diliminde eğitimlere erişebilirler. Ayrıca, sertifikanızı aldıktan sonra bile ömür boyu açık eğitimlerimize erişim sağlayabilirsiniz.Detaylı bilgi almak için lütfen eğitim detay sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.