"OMM Akademi olarak, her yaş ve herkes için uygun eğitimlerimizle toplumun geleceğine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Her bireyin kendi mesleklerini seçme, hayallerini gerçekleştirme ve kişisel yeteneklerini geliştirme fırsatına ulaşabileceği eğitimleri bu platformda sunuyoruz.

Bünyemizdeki uzman eğitmenlerle, siz değerli kursiyerlerimize özel ve kaliteli bir deneyim sunmayı hedefliyoruz. Eğitimlerimizi online, offline ve örgün eğitim seçenekleriyle destekleyerek herkesin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde erişim sağlamaya çalışıyoruz.

Eğitimlerimizin sonunda alacağınız sertifikalar, uluslararası geçerliliğe sahiptir ve üniversiteler tarafından onaylanmıştır. Ayrıca, bu sertifikaları e-devlet üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Sizlerle birlikte sürekli gelişmeyi ve aydınlanmayı hedefliyor, eğitim kalitemizi artırmak için çalışmaya devam ediyoruz. OMM Akademi ailesi olarak, sizi bu yolculukta rehberlik etmekten büyük mutluluk duyuyoruz."


MİSYONUMUZ

Kişisel gelişimi önemseyen, öğrenmeye ve öğretmeye her zaman zaman olduğuna inanan, kendi uzmanlık alanlarında veya merak ettiği konularda kendini geliştirmek isteyen her bireyin ihtiyaçlarına cevap vererek Türkiye'nin en saygın ve güvenilir eğitim merkezlerinden biri olmaktır.

VİZYONUMUZ

"Online ve yüz yüze düzenlediğimiz çeşitli eğitimlerde, kişisel gelişimi desteklemek ve mesleki farkındalık oluşturmak en büyük hedefimizdir. Sertifikalarımız üniversite onaylı ve uluslararası kabul görmektedir, bu da sizin bireysel veya kurumsal eğitim yatırımlarınızın başarılı bir şekilde geri dönüş yapacağı anlamına gelmektedir.

"Eğitimde kalite, nitelikli eğitmenle başlar" ilkesiyle, uzman kadromuzu özenle seçiyor ve sizi daha parlak bir geleceğe taşımanın adımlarını atıyoruz.

Sonuç olarak, OMM Akademi; etik değerlere bağlı, en iyi eğitimi sunmayı bir görev olarak benimseyen, yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarmada sınırlar koymayan, geleceğiniz için seçtiğiniz eğitimlerde size en iyi yol arkadaşlığını sunmaya her zaman hazır bir kurumdur."


SUNULAN HİZMETLER

1. Çevrimiçi Eğitimler OMM Akademi ile istediğiniz zaman ve yerden bağımsız olarak tüm eğitimlere kesintisiz erişebilirsiniz. 2. Sertifikasyon İmkanı Tüm eğitimlerimizin sonunda sertifika alma fırsatı yakalarsınız. Bu sertifikaları CV'nize ekleyebilirsiniz.

3. Uzman Eğitmenler Alanlarında uzman eğitmenlerimizle güncel, kapsamlı, interaktif ve pratiğe dayalı eğitimlerimize hemen başlayabilirsiniz.

Profesyonel bir ekibin ve uzun yılların kazandırdığı deneyimle, siz değerli öğrencilere en üstün eğitim ve öğretim hizmetini sunmak için buradayız. Öğrencilerimizin memnuniyeti, bizim için en büyük mutluluktur.

• Ömür Boyu Erişim

• Yer ve Zamandan Bağımsız

• Konusunda Uzman Eğitmenler

• Güncel Eğitim İçeriği

Sertifikaya Sahip Ol Tüm eğitimlerimizin sonunda sertifika sahibi olabilir. Sertifikanızı CV'nize ekleyebilirsiniz.

Uzman Eğitmenler Alanında uzman eğitmenlerimiz ile kapsamlı, güncel, interaktif ve uygulamalı eğitimlerimize hemen başlayın.

Profesyonel bir ekip ve uzun yılların verdiği tecrübe ile, siz değerli öğrencilerimize en iyi eğitim ve öğretim hizmetini sunmak için buradayız. Öğrencilerimizin mutluluğu, bizlerin mutluluğudur.

Ömür Boyu Erişim Yer ve Zaman Bağımsız Alanında Uzman Eğitmenler Güncel Eğitim İçeriği


İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 1071 Ankara Kızılırmak Mah. 1443. Cd. Kapı No:25 B D: No:8 Çankaya / ANKARA

TEL NO: 0546 832 87 23 – 0546 832 87 37 |  [email protected]